FİRMAMIZ - BOZDOĞANOĞLU Mersin Web Tasarım ve Danışmanlık Ajansı

2004 yılında öncelikle ADANA’da web siteleri yaparak girdiğimiz sektörde,  yeteneklerimizden daha fazla faydalanmak isteyen müşterilerimizin taleplerine yanıt verebilmek adına reklamcılık alanında özgün fikirler üretmeye, baskılı işler yapmaya başladık.

2004 yılında acaba kendimizi anlatabilir miyiz? diyerek küçük bir ofiste başlayan hikayemiz bizi her geçen gün geniş kitlelere kendimizi anlatma imkanı sağlayarak 2011 yılında daha geniş bir yere ve MERSİN’de de hizmet vermeye başladık, 2013 yılında kendi yerimize ve daha büyük bir yere geçmeye mecbur bıraktı.

Geniş bir yere geçmenin sorumluluğu ve ADANA ve MERSİN’deki müşterilerin beklentilerini karşılayabilmek adına mutfağımızda da güçlü bir ekip kurarak önce kendi kurumsal kimliğimizi yenileyerek öz güvenimizi tazeledik ve işe yarar fikirlerimizle, yenilikçi bir sinerji yarattık.

BOZDOĞANOĞLU Mersin Web Tasarım ve Reklam Ajansı olarak taleplere yanıt verebilmek adına, müşterilerimizi anlamanın, onlar için yapacaklarımızı planlamanın ve ihtiyaçlarını tamamlamanın tek hedefimiz olduğunu söyleyebiliriz.

İletişimin bu kadar yaygın olduğu bir dönemde ürününüzü, hizmetinizi süreklilik arz ederek kitlelere sunmanın yollarının kolay gözükse bile rekabet ortamının gelişmesiyle birlikte daha da zor ve karmaşık bir hal almıştır. Üstelik küreselleşen bir ekonomiden bahsettiğimiz de doğru kitlelere ulaşmanın ancak isabetli yöntemlerle olduğu aşinadır.

BOZDOĞANOĞLU Mersin Web Tasarım ve Reklam Ajansı olarak çözüm üretme noktasında değişen dünyaya ayak uydurmak ve yenilikçi fikirler ile sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına sizleri bizi tanımaya davet ediyoruz.

zirve tek kişiliktir…

ADANA OFİSİMİZ

2015 Yılında 20 yıllık tecrübe ve ilk işe başladığımız heyecanla gelişmekte olan reklam sektörüne adım attık..

Etkin iletişim yeteneği ve olumlu insan ilişkileri sayesinde yolumuza emin adımlarla devam ediyoruz.
Müşteri memnuniyetini sağlayarak, hem müşteri portföyünü genişletme konusunda başarı göstermek,
hem de iş sırasında ve sonrasında sergilediğimiz takipçilik sayesinde reklamcılığa yeni bir boyut kazandırmak amacındayız.

ADANA OFİS

counter

26

TOPLAM SEO HİZMETİ

counter

127

WEB HOSTİNG HİZMETİ

counter

76

WEB TASARIM & YAZILIM

counter

35

ADWORDS DANIŞMANLIĞI

Top