HAKKIMIZDA - BOZDOĞANOĞLU Mersin Web Tasarım ve Danışmanlık Ajansı

2004 yılında öncelikle ADANA’da web siteleri yaparak girdiğimiz sektörde,  yeteneklerimizden daha fazla faydalanmak isteyen müşterilerimizin taleplerine yanıt verebilmek adına reklamcılık alanında özgün fikirler üretmeye, baskılı işler yapmaya başladık.

2004 yılında acaba kendimizi anlatabilir miyiz? diyerek küçük bir ofiste başlayan hikayemiz bizi her geçen gün geniş kitlelere kendimizi anlatma imkanı sağlayarak 2011 yılında daha geniş bir yere ve MERSİN’de de hizmet vermeye başladık, 2013 yılında kendi yerimize ve daha büyük bir yere geçmeye mecbur bıraktı.

Geniş bir yere geçmenin sorumluluğu ve ADANA ve MERSİN’deki müşterilerin beklentilerini karşılayabilmek adına mutfağımızda da güçlü bir ekip kurarak önce kendi kurumsal kimliğimizi yenileyerek öz güvenimizi tazeledik ve işe yarar fikirlerimizle, yenilikçi bir sinerji yarattık.

BOZDOĞANOĞLU Mersin Web Tasarım ve Reklam Ajansı olarak taleplere yanıt verebilmek adına, müşterilerimizi anlamanın, onlar için yapacaklarımızı planlamanın ve ihtiyaçlarını tamamlamanın tek hedefimiz olduğunu söyleyebiliriz.

İletişimin bu kadar yaygın olduğu bir dönemde ürününüzü, hizmetinizi süreklilik arz ederek kitlelere sunmanın yollarının kolay gözükse bile rekabet ortamının gelişmesiyle birlikte daha da zor ve karmaşık bir hal almıştır. Üstelik küreselleşen bir ekonomiden bahsettiğimiz de doğru kitlelere ulaşmanın ancak isabetli yöntemlerle olduğu aşinadır.

BOZDOĞANOĞLU Mersin Web Tasarım ve Reklam Ajansı olarak çözüm üretme noktasında değişen dünyaya ayak uydurmak ve yenilikçi fikirler ile sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına sizleri bizi tanımaya davet ediyoruz.

Top