SIKÇA SORULAN SORULAR - BOZDOĞANOĞLU Mersin Web Tasarım ve Danışmanlık Ajansı

1. sayfa veya 1. sıra garantisi vermiyoruz. SEO ve backlink hizmetlerinde de bu garantinin verilemeyeceğini söylüyoruz. Çünkü bu garantiyi biz değil, Google vermiyor. Google’ın dahi kullanıcılarına uyarıda bulunduğu, garantili hizmet verenlerden uzak durun dediği bir konuda bizim garanti vermemiz doğru değildir. İşte kanıtı;

Kimse Google’da birinci sıra garantisi veremez. Sıralama garantisi veren, Google ile “özel ilişkisi” olduğunu ileri süren veya Google’a “öncelikli gönder” hizmetinin tanıtımını yapan SEO’lara karşı dikkatli olun. Google için öncelikli gönderme yoktur. Aslında bir siteyi Google’a doğrudan göndermenin tek yolu URL Ekle sayfamızı kullanmak veya bir Site haritası göndermektir.

Kaynak

Size çalışmaların sonunda garanti vermememizin birçok sebebi vardır. Örneğin bizden önce yapılan negatif SEO, agresif backlink çalışmaları olabilir. Sitenizin iç SEO’su yeterli seviyede olmayabilir. Sektörünüz kısa sürede yükselmeye müsait olmayabilir. Daha birçok farklı durumla karşı karşıya kalınabilir ve bu şartlar altında kimseye, hiçbir siteye sıralama garantisi verilemez. Hele ki Google tarafından bir torpiliniz yoksa garanti verilmesi söz konusu olamaz.

Ancak size daha iyi bir durumda olacağınızı garanti edebiliriz. Yapacağımız çalışmaların tamamı organik, etik ve pozitif etkiye sahiptir. Herhangi bir program, bot vs. kullanmadan tamamen tek tek aldığımız backlinkler, tek tek yazdığımız tanıtım yazıları özenle ve titizlikle işlenir. Sitenize yapılan pozitif çalışmaların etkisini de Google pozitif anlamda ödüllendirmektedir. Bu zamana kadar backlink paketleri hizmetimizden yararlanarak yükseliş elde eden sitelerin sıralamalarında meydana gelen değişimleri sayfanın altında bulabilirsiniz.

Backlink paketlerimiz Google, Yahoo, Bing gibi arama motorlarıyla uyumludur. Backlink çalışmalarımızda kullandığımız sitelerin tamamı günceldir.

Otoriter ve kaliteli backlink veren sitelerden oluşan listemizde sitenize zararlı link verecek hiçbir içerik bulunmamaktadır.

Aldığımız tüm backlinkler elle alınmaktadır. Bot, program vs. gibi araçlar kullanarak çalışmıyoruz. Aldığımız tüm backlinkleri tek tek alıyoruz. Site sahibinin ve bir ziyaretçinin backlink alabileceği şekilde Google gözünde spam etkisi yaratılmadan aldığımız backlinkler kaliteli kaynaklar kullanılarak alınmaktadır. Çalışmalarımızın başından sonuna kadar titizlikle alınan tüm backlinkler %100 elle alınır.

Bizimle çalışmaya başladığınızda sıralamada bulunduğunuz konumdan daha iyi bir seviyede olacağınız için ziyaretçi sayınızın yükselmesi elbette doğal bir sonuç olacaktır. Ancak siteniz günlük 50 tekil hit alıyorken çalışmaların sonunda 50k hit alacağınızı garanti edemeyiz. Google kullanıcıları ilk sayfada bulunan sitelerde aradıkları bilgiyi bulduklarından dolayı ikinci sayfalarda bulunan sitelere nadir olarak tıklarlar. Sıralamanız ne kadar yüksek olursa doğal olarak tıklanma oranınız da o kadar yüksek olacaktır. Yani backlink paketlerimizin sitenize organik ziyaretçi getirebilmesi ne kadar sıralama yükseleceğinize bağlı olarak değişir.

Backlink paketimizde bulunan tüm backlinkler organiktir ve elle tek tek alınmaktadır. Yani bu backlinkleri siz de alabilirsiniz. Ancak listemiz sürekli olarak güncellenmekte ve sitenize en faydalı olacak şekilde şekillenmektedir. Hazırladığımız tanıtım metinleri, kullandığımız link yapıları ve backlink alınacak sitelerin seçilmesi SEO uzmanlığı gerektirdiğinden bizimle yapacağınız çalışma kendi yapacağınız çalışmalardan çok daha etkili olacaktır.

Çalışmalarımıza dair verdiğimiz örneklerimiz bu kadarla sınırlı değildir. Site sahiplerinin gizliliğini korumak adına birçok çalışmamızı bünyemizde saklı tutmaktayız.

Backlink paketlerinde gerçek başarı elde etmek istiyorsanız ve kaliteli kalıcı backlinklere sahip olmak istiyorsanız sizinle çalışmaktan büyük memnuniyet duyarız.

Top